Tímea Trajteľová

Tímea Trajteľová sa preslávila už ako 18-ročná, keď odštartovala úspešnú kariéru v bikini fitness. Pri svojom prvom štarte na majstrovstvách sveta zvíťazila a ďalších 5 rokov kraľovala kategórií bikini fitness. Počas svojej športovej kariéry zdieľala svoju športovú prípravu s fanúšikmi, najskôr na Facebooku, neskôr na Instagrame a veľmi rýchlo sa stala najsledovanejšou fitness atlétkou Česko-Slovenska.

Ako profesionálna športovkyňa spojila Tímea svoju lásku k móde s vášňou pre fitness a v roku 2020 založila prémiovú značku športového a voľnočasového oblečenia TIMME. Ďalším jej cieľom bolo od začiatku poskytnúť zákazníkom nákupný zážitok, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému v športovom segmente. Značka TIMME sa v krátkom čase stala úspešnou na trhu a to predovšetkým vďaka jedinečným dizajnom, vysoko kvalitným materiálom aj zásluhou detailne premysleného a luxusného balenia každého produktu.

V roku 2023 spojila sily aj nápady s obchodnou partnerkou a kamarátkou Anetou Chovanovou, s ktorou založila svoju druhú značku D.N.A. Spoločne stoja za kompletnou brand identitou, víziou značky aj za jej nápaditými designy. Tímea sa primárne sústredí na vývoj a výrobu produktov.

Spoluzakladateľka značky D.N.A

Zakladateľka značky TIMME

@timeatrajtelova

Tímeu môžete sledovať na sociálnej sieti Instagram